top of page
iş görüşmesi

Kurumsal

TEKNOLİNE TEKNOLOJİK SİSTEMLERİ A.Ş. 

2006 yılında kurulan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. Uydu (SMATV), Kablo TV (CATV), Terrestrial Anten (MATV), Kamera(CCTV), İnterkom, Akıllı ev otomasyon ve Fiber Optik Dağıtım sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Fiber Optik merkezi uydu sistemlerinin öncüsü olan ''Tekniksat Group'' kuruluşu olan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. Türkiye'de uydu dağıtım sistemlerinde dünyanın en ileri teknolojisini kullanır.

teknoline_fabrika.jpg

ÜRETİM

TEKNOLINE gücünün büyük bölümünü alt yapı, teçhizat ve son model makina parkuruna ayırıp yatırımın karşılığını almaya başlamıştır. Yeni makina parkurumuz ile üretim teknikleri ve tasarım konusunda deneyimli kadromuz, her türlü elektronik SMD kart tasarımını adet sınırı olmaksızın sorunsuz yüksek kalite standartlarında üretmektedir.

Yüksek teknoloji SMD dizgi hattlarımızın toplamı IPC standartlarına göre saatte toplam 150.000 CPH Chip shooter 20.000 QFP dizgi hızına sahiptir. Sektörde SMD Dizgi üretim ihtiyacı olan diğer firmalara SMD dizgi hizmetimizi,üretim gücümüzü müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihlerine göre hizmet verebilmektedir.

Üretim departmanımız SMD Dizgi –Manuel Dizgi- Konveyor- Pota Lehim- Son kontrol -Test - Montaj - Yaşlandırma - Konveyor paketleme - son kontrol birimlerinden oluşmaktadır.

Müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılan projelendirme ve üretim, %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu alandaki lider konumumuz kendi ürünümüzü tasarlayıp üretebilme ve esnek çözümler getirebilme gücümüze dayanmaktadır.

Türkiye ve dünyanın güvenilir lider üretici firmalarıyla yaptığı anlaşmalarda yerli ve yabancı 1250 çeşit ürünü stoğunda bulundurmaktadır. Büro ve Fabrika olarak 5300 m2 alanda faliyet göstermektedir.

TEKNOLINE'ın; ürün kalitesi, satış ve satış sonrası destek, danışmanlık üzerine kendini kanıtlamış bir müşteri politikası vardır.

tekniksatgroup.png
mail_Tekniksat_Cabinet_logo4323 kopyası.png
teknoline_logo.png
Teknix-Logo.png
Tekniksat_metal-Logo.png
bottom of page